wtorek, 13 sierpnia 2013

One Letter to Niall

Drogi Niallu,


Wiem, że prawdopodobnie nigdy tego nie przeczytasz. I wiem, że to prawdopodobnie nie będzie się różniło od tego co już każda inna dziewczyna kiedyś Ci powiedziała. Ale myślę, że to da mi kogoś do pogadania.


Kocham Cię. Kocham sposób w jaki się uśmiechasz, mówisz, śmiejesz się. Kocham jak absolutnie w każdej rzeczy znajdujesz coś zabawnego, i uwielbiam, że gdy się uśmiechasz, to szerzy się w twoich oczach. To sprawia, że one błyszczą. Kocham fakt, że nie boisz się pokazywać swoich emocji, nie boisz się płakać, albo po prostu śmiać się ze wszystkiego. Kocham, że jesteś taki słodki, miły i opiekuńczy. Kocham twój śliczny irlandzki akcent.


Spędzam godziny, po prostu leżąc w łóżku w nocy i marzę, o tym bym mogła cię spotkać. Ale wtedy nie wiedziałabym co powiedzieć, wiesz? Znając mnie, prawdopodobnie stałabym tam wyglądając głupkowato. Ponieważ jestem idiotką. Dziewczyny w szkole mówią, że przeprowadziłyby z tobą miłą rozmowę, i gdyby tak było, może puściłyby Ci oczko albo przerzuciłyby sobie włosy przez ramię i wtedy mógłbyś się od razu w nich zakochać.


Ale one mówią dużo rzeczy.


Czasami, kiedy czuję się źle, włączam Stand Up, i to sprawia, że czuję się dużo lepiej. To dziwne jak piosenka może zmienić twoje samopoczucie ze smutnego na szczęśliwy. To jest to co kocham w muzyce. Wasze piosenki sprawią, że czuję się lepiej, sprawiają, że czuję się, nie wiem, żywa. Nie, szczęśliwa, że żyję. Marzę, bym mogła pójść na jeden z waszych koncertów.


Marzę, by miała z kim pójść.


Naprawdę nie wiem dlaczego to piszę, ponieważ nigdy tego nie przeczytasz. Ale skoro to teraz napisałam, to mogę Ci to także wysłać, huh?


Tak czy inaczej, Jade woła mnie na obiad. Muszę teraz skończyć pisać.


Może napiszę znowu. Albo może nie. Po prostu zobaczymy.Dużo miłości,


Charlie ♥
Niall odłożył list, zmieszany, jednak wzruszony jednocześnie.


Była mała data z tyłu koperty; 5 Grudnia 2011.
Prawie rok temu. To było dziwne. Dlaczego to dotarło tak późno. Dlaczego to nie przyszło z innymi listami od fanów. Dlaczego jest tak, że 20 różnych listów przyszło jednocześnie w paczce z tym? Jak to choćby dostarczono do hotelu?


Ale nawet kiedy to czytał, coś sprawiło, że poczuł ciepło w środku. Kochał dostać maile od fanów, szczególnie takie jak ten. Popatrzył na resztę listów, każdy z nich tym samym troszkę niechlujnym pismem, z tym samym znaczkiem na list ekspresowy, tą samą kopertą. Wszystkie z nich miały daty z tyłu i najwyraźniej wziął ten pierwszy przez szczęście.


"Niall?"


Niall podskoczył i odrzucił szybko listy. Liam stał w drzwiach hotelowych, ze zdziwionym miną "Samochód już jest. Idziesz?"


Niall przytaknął szybko "Pewnie. Zaraz tam będę" powiedział. Liam uśmiechnął się, wsunął ręce do kieszeni i odmaszerował. Patrząc na 21 listów, które teraz były porozrzucane po białym miękkim dywanie, Niall westchnął. Dlaczego tak podskoczył? To były tylko listy od fanów. To nic złego w czytaniu tego, prawda?


Ale kiedy pozbierał listy i ułożył je w kolejności od najstarszej, zrozumiał dlaczego podskoczył. Wyglądało na to, że dziewczyna, Charlie, otworzyła swoje serce w tych listach. I były one przeznaczone tylko dla oczu Nialla.


Więc zamiast zostawić listy na blacie, gdzie ktoś może je znaleźć wsadził je pod jego poduszkę. Oczywiście, on wiedział, ale śpieszył się i chłopaki czekali na niego i nie miał czasu by znaleźć lepsze miejsce na schowanie. Zabrał swoje klucze z pokoju i skierował się ku drzwiom, myśląc o listach od dziewczyny, której nie znał, o listach które wydawały się poruszyć jego serce w środku, takie które przeczytałby, kiedy wróci do domu..


Nie mógł się tego doczekać.


_______________________________________________________

No to pierwszy list mamy za sobą :)
Na samym początku, chcę zaznaczyć, że jest to moje jak i Oli pierwsze tłumaczenie, więc za wszelkie błędy przepraszamy.. Jesteśmy otwarte na jakieś uwagi, albo coś w tym stylu.. Ale obiecamy was, że postaramy się jak najbardziej potrafimy (:

Jeśli chcecie być informowani piszcie tutaj w komentarzach albo w zakładce "Informowani" bądź na naszych twitterach :) (Kasia , Ola

buziaczki ♥

7 komentarzy:

 1. Świetne ! Nie mogę się doczekać kolejnego *_* :)) @one_little_room ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. ojej to jest urocze, ciekawie się zaczyna więc z wielką chcęcią będę czytać dalej :) @KuzioAgata + z niecierpliwością czekam na następny x

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, jak na pierwsze tłumaczenie poszło wam naprawdę super!
  Serio, nie wykryłam żadnych błędów. Jest dobrze ;)
  Ten list też mnie wzruszył. Był taki... Zadziwiająco szczery. Charlie rzeczywiście się w nim otworzyła. Nie wiem, czy ja bym tak potrafiła... I pewnie też gdybym go spotkała, bym stała jak taka debilka xD
  Z niecierpliwością czekam na kolejny i zapraszam do siebie!
  http://pamietaj--mnie.blogspot.com

  Gosia! xx

  OdpowiedzUsuń
 4. Zajebiste!!! Wzruszyłam się aż.. pokochałam to i bedę czytać. Jest to najlepsze tłumaczenie!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapowiada się cudownie. Byłabym wdzięczna za info o rozdziale @Kiss_Me_Slowly_
  Dzięki xxx

  OdpowiedzUsuń